ייצור ייחודי של מדרסים אורתופדים:

נעלי ספורט עודפים תל אביב אתלטיקס ישראל

נעלי ריצה מקצועיות אתלטיקס

אתלטיקס – חנות ספורט הוקמה לפני כ 40 שנה,

ומציעה מגוון רחב של ציוד ספורט מקצועי נעלי ספורט ייעודיות: נעלי ריצה, נעלי הליכה, נעלי כדורגל, נעלי  כדורסל ועוד, ציוד ספורט יעודי, ביגוד תרמי ציוד שחיה משקפות שחיה ייעודיות וספורט אתגרי.

למה לקנות ציוד ספורט באטלטיקס

  • 1

    נעלי ספורט עודפים תל אביב חנות של פעם – אנחנו מהוותיקים בתחום (40 שנה) צוות מקצועי שמתאים לך את הנעל בדיוק לכף הרגל. אנחנו ידועים באיכות ובמבצעים טובים בלי טריקים ועם קהל לקוחות נאמן

  • 2

    הציוד שאנחנו מוכרים חלקו פרי פיתוחינו מנסיון של שנים בתחום ביגוד תרמי, משקפות שחייה ועוד.

  • 3

    נעלי ספורט לריצה הליכה ועוד, בהתאמה אישית לכף הרגל שלך ומגוון רחב של מוצרי ספורט של המותגים המובילים בתחום

נעלי ספורט עודפים תל אביב

נעלי ספורט עודפים תל אביב אתלטיקס – מה אומרים עלינו הלקוחות

נעלי ספורט לקוח

שגית רמת גן

אחרי שקניתי נעלים באינטרנט באמת במחיר טוב, והן היו לי צרות ומאד לא נוחות, חבר המליץ לי לנסות את אתלטיקס, פשוט חנות קטנה במקום קצת חבוי, בתל אביב (מאחורי עיתון הארץ), צוות מלא סבלנות התאים לי בדיוק את הנעל שתתאים לי לרגל במותג שרציתי. שאפו.

נעלי ספורט לקוח

מור

אני רץ מרתון וכל הציוד שאני צריך מנעלי ריצה עד ביגוד מנדף מקצועי אני רוכש אצל יוסי באתלטיקס כבר כמה שנים. המחירים נוחים אבל בסוף לא הכל זה המחיר.

נעלי ספורט לקוח

יואל מתל אביב

אין כמו יוסי אני מכיר לקוח בחנות כבר 30 שנה. את נעלי הספורט אני קונה עכשיו לנכדיי, ולי נעליים אורתופדיות כולל מדרסים. פשוט תענוג לקנות באתלטיקס.

נעלי ספורט לקוח

משה

אני גר בירושלים וכבר 15 שנה אני קונה נעלי ספורט אצל יוסי. בחנות יש מבחר מעולה של נעלי ריצה מקצועיות, ובשביל היחס וההתאמה האישית של הנעל, עדיף אפילו מהאינטרנט

Call Now Button