לכל אחד יש את האחת שלו, זה נכון לגבי לא מעט דברים בחיים, תתפלאו לשמוע, זה נכון גם לגבי נעלי ריצה. בדרך כלל, כשאנחנו מוצאים נעל ריצה שמתאימה לצרכים שלנו, אנחנו לא ממהרים לעזוב אותה, אנחנו לא ממהרים לחפש נעל אחרת, וכפי שנבין מיד יש בכך לא מעט היגיון.

 

נניח ואנחנו משתמשים בנעלי ריצה UNDER ARMOUR ואנחנו נהנים ממנה, אז באופן טבעי אנחנו נעדיף להמשיך להשתמש בנעלי ריצה UNDER ARMOUR ולא לחפש נעליים אחרות, גם אם יש סיכוי מסוים שאיתן אנחנו נוכל להשיג תוצאות הרבה יותר טובות, שכן ייתכן מאוד שיקרה בדיוק ההיפך ולא רק זה, ייתכן מאוד שזה פשוט יגרום נזק לכף הרגל שלנו ומעבר לכך. זה נכון לגבי נעלי גברים UNDER ARMOUR, וזה נכון גם לגבי נעלי נשים מסוג זה. חשוב לומר, לא רק נעלי ריצה UNDER ARMOUR זוכות לכבוד שכזה, אלא גם סוגי נעליים אחרות, למעשה כל זוג נעליים, בין אם מדובר בנעלי גברים מיזונו או נעליים של חברות אחרות. אנשים שרצים הרבה, ריצות ארוכות הכוונה, מרגישים כמו מחויבים לסוג נעל אחת, מתוך ידיעה שזו הנעל שמתאימה להם. לא פעם, הם מוכנים להחליף נעליים מאותה חברה, אך לא לחפש נעליים של חברות ארוכות, גם אם זה אומר שהם מונעים מעצמם את האפשרות לנסות נעליים אחרות.

 

באופן טבעי כשאנחנו רוכשים נעלי ריצה UNDER ARMOUR או נעלי on  clounds או כל נעל אחרת, אנחנו בוחרים אותה על פי מה שמתאים לכף הרגל, למבנה שלה וליכולת שלנו להשתמש בה לצרכים שלנו. אנחנו נבחר את הנעל שתתאים לנו בהתאם ליכולת שלנו לרוץ נכון, מצד אחד, ומצד שני, לרוץ בלי להיפצע, בלי להרגיש כאבים, בלי כל אותם דברים שעלולים לגרום נזק לרגליים שלנו ולמעשה להשבית אותנו.

 

אם אתם רוצים לדעת עוד על נעלי ריצה כולל נעלי גברים מיזונו או נעלים מסוגים אחרים, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום, אתלטיקס ישראל לקבלת מידע נוסף בנושא.

Recommended Posts