נעלי הליכה לטיולים

תוכן עניינים

כשאנחנו ניגשים לחנות נעליים או בפרט לחנות ספורט, אנחנו יכולים למצוא היום מגוון רחב של נעליים בין אם מדובר בנעליים שמתאימות לפעילות ספורטיבית, הליכה, טיולים ועוד. המגוון הזה מתחלק לא רק על פי סגנונות השימוש בנעל אלא גם חברות ודגמים שונים. כל מה שעלינו לעשות זה לבחור את הנעל שאנחנו צריכים לפי סוג השימוש שאנחנו מתכוונים לעשות בה וכן על פי החברה והדגם המועדפים עלינו. כך למשל, אנחנו יכולים למצוא לא פעם בחנות אחת, נעלי הליכה נעלי בלנסטון למשל לטיולים לצד נעלי גברים ניו באנלאנס או נעלי גברים סקצ'רס אשר מיועדים לריצה או לפעילות ספורטיבית אחרת. אנחנו יכולים למצוא גם נעלי ספורט MIZUNO גברים ונשים, אשר מתויגות על פי ענפי ספורט שונים, בין אם זה טניס, ריצה או כל ענף אחר.

 

יהיו מי שישאל מה ההבדל, הרי עם נעלי הליכה לטיולים אפשר גם לרוץ באופן עקרוני אז מה הבעיה להשתמש בהם כנעלי ריצה? ובכן, אין שום קשר בין נעלי הליכה לטיולים לבין נעלי ריצה או ליכולת לרוץ. להיפך, אם ננסה לרוץ בנעליים כאלה, אנחנו עלולים לגרום נזק משמעותי לרגל. מדובר על נעליים שמותאמות להליכה בשטח, על פי רוב הן יהיו גבוהות, מרופדות, כאלה שאטומות היטב בשביל שלא לאפשר לשום דבר להיכנס פנימה. לעומת זאת, נעלי גברים ניו באלאנס או גברים סקצ'רס אשר מותאמות לריצה, בנויות אחרת לגמרי, הן נעלים קלות יותר, דקות יותר, שוקלות הרבה פחות, בנויות אחרת בסולייה שלהן, ועוד. מן הסתם קיים גם הבדל בין נעלי הליכה לטיולים לבין נעלי ספורט MIZUNO גברים ונשים אשר אינם מתייחסות לריצה אלא לפעילויות אחרות. לכל הנעל הייחוד שלה על פי מבנה הרגל וכן על פי אופי הפעילות שרוצים לבצע בסופו של דבר.

 

אם אתם רוצים לקבל עוד מידע בנושא, אתם מוזמנים לפנות אלינו, אתלטיקס ישראל,. חנות עם ניסיון של למעלה מ-40 שנה בתחום. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעזור לכם לבחור את הנעל שמתאימה לצרכים שלכם.