מדרסים אורטופדיים

נעלי בלנסטון באות לעבוד נעלי עבודה אופנתיות

תוכן עניינים

לא בכדי הפכו נעלי בלנסטון (Blundstone) לפופולריות כל כך בישראל. הן יפות, חזקות, עמידות ומעוצבות בסטייל, הן נחשבות לנעלי העבודה מן הטובות ביותר בעולם ויש להן מראה ייחודי שלא משאיר אף אחד אדיש. אנחנו הישראלים יודעים לזהות איכות וכאשר אנו רואים אותה אנחנו מאמצים אותה חזק חזק אל חיקינו, לא משנה באיזה מחיר.

למעשה נעלי בלנסטון הפכו למעין אייקון, סמל סטטוס הן בעולם האופנה והן בעולם העבודה. כשרואים מישהו נועל את נעלי עבודה של בלנסטון לא תמיד ברור אם הוא הולך לעבוד, לטייל או לבלות. יש להם שיק ייחודי.

העיצוב שלהן דומיננטי ומחוספס ומתאים לכל תנאי שטח, גם המאתגרים ביותר, מחד, ויש בהן גם משהו אלגנטי המתאים לחיים בסביבה אורבנית, מאידך. אין זה פלא שהן הפכו לשם דבר לא רק בישראל כי אם גם בעולם כולו.

נכון, הן יפות ומעוצבות לעילא ולעילא, אבל בראש ובראשונה הנעלים של חברת בלנסטון הן נעליים שבאו לעבוד. במיוחד בלנסטון 561 הן בצורת חצי מגף, הן יוניסקס, קרי: מתאימות הן לגברים והן לנשים ראו למשל דגם בלנסטון 561, אך סוד הקסם שלהן טמון בעמידות שלה. עמידותן זו היא תוצאה של רמת גימור מעולה והמחשבה הרבה שהשקיעו בפיתוחן.

אז מה הופך את נעלי בלנסטון לנעלי העבודה האולטימטיביות?

  • הן מספקות הגנה מקסימלית לרגליים ולאצבעות, בזכות מגן הפלדה המאתרג את האצבעות ובמיוחד את הבוהן הבולטת.
  • הן עמידות לאורך זמן. נעלי בלנסטון הן לא עוד מוצר סיני חד פעמי שתזרקו אחרי הליכה אינטנסיבית אחת או שתיים. הן חסונות ויכולות לשרת את הנועל אותן למשך כמה שנים טובות. הן לא מתבלות במהירות ושומרות על המראה החדש שלהן למשך זמן רב.
  • הן חסינות לחדירת מים, על כן הן מתאימות לעבודה, טיולים ושימוש בכל תנאי מזג אוויר ובכל תנאי שטח, ולכן, אהובות על מדריכי טיולים
  • עמידות בפני התחשמלות. תכונה זו הופכת את הנעליים לאידיאליות לעבודה בסביבת רשתות חשמל או במקומות שחשופים לפגיעות ברק.
  • הן מבודדות את הרגלים ושומרות עליהן, ללא כל קשר למזג האוויר שבחוץ. הן שומרות על טמפרטורה נוחה ולא מזיעים בהן בימים חמים במיוחד, למשל.
  • גם מגנות על הרגל מפני חדירת כימיקליים. לכן, הן הבחירה הטבעית של מעבדות, מפעלים ואפילו של נהגים שמשנעים חומרים כימיים ממקום למקום.
  • לבסוף, נעלי בלונסטון מצוידות גם במגן חכם המונע החלקה.

מותג טסמני מקומי, הצלחה בינלאומית

חברת בלנסטון היא למעשה חברה טסמנית. למי שלא מכיר את טסמניה אז מדובר באי שפעם היה מחובר יבשתית אל אוסטרליה, וכיום הוא אי נפרד, אשר בינו ובין אוסטרליה מפריד מיצר בס. על אף שהוא הופרד פיזית בשל תהליכים טבעיים מהיבשת האוסטרלית הוא עדיין נחשב לחלק אינטגרלי ממנה.

חברת בלנסטון נוסדה ממש ממש מזמן – בשנת 1870, ומאז היא מייצרת מגפיים ונעלי עבודה שמייוצאים למגוון נרחב של מדינות ברחבי העולם. בניגוד לחברות מצליחות אחרות, שעם ההצלחה שלהן הן עוברות מיקום ומשנות גם את מיקום מפעלי הייצור שלהן, בלנסטון נותרה נאמנה למולדתה. עד ליום זה המטה הראשי של החברה ומרכז הייצור ממוקמים בהובארט, טסמניה.