אנחנו חיים היום בעולם לחוץ ודינמי במיוחד. רובנו עסוקים וטרודים בחיי היום יום ולשם כך זקוקים לתנאים נוחים ומתאימים. זאת בכדי שהרגליים שלנו ישרתו אותנו היטב, הגב לא יתעייף ונוכל לרוץ ולתזז ממשימה למשימה בלי להתעייף. כאן באים לעזרתנו המדרסים. מדרס בהתאמה אישית – יעניק לרגל את התמיכה המלאה וכל הגוף יתפקד הרבה יותר טוב.

החיים שלנו היום, הם בעולם תזזיתי במיוחד. כדי שנוכל לתפקד היטב ולהפיק מעצמנו את המרב, אנחנו חייבים לדאוג כי יהיו לנו את התנאים הטובים ביותר לכך. זה אומר ביגוד נוח ונעים, נעליים נוחות וגם מדרס בהתאמה אישית, למקרה ואנחנו סובלים מבעיות אורתופדיות שונות.

המדרסים נסוגלים להעניק לנו את הנוחות המרבית הן לצורך עמידה ממושכת והן להליכה ממושכת ולמעשה הם גם פותרים שלל בעיות רפואיות שונות אשר עשויות להתפתח בעקבות פעילות ספורטיבית. מדרס בהתאמה אישית, אשר עשוי ביד מקצועית ומנוסה, יוכל להעניק את התמיכה המלאה לרגל ובעקבות כך לגוף כולו.

מדרסים בהתאמה אישית לכף הרגל – למי הם מיועדים?

מדרס בהתאמה אישית לכף הרגל מיועדים גם לילדים כאשר בגילם עדיין קל מאוד לתקן עיוותים שונים, אך גם למבוגרים ניתן לעזור באמצעות מדרסים בהתאמה ללקוח, כאשר במצבים רבים עדיין ניתן לתקן עיוותים שונים או לכל הפחות להקל ולתמוך באי נוחות או כאבים.

אתלטיקס – כי אתם לא צריכים לסבול!

סובלים מכאבי ברכיים? כאבים בכף הרגל? כל הפתרונות אותם ניסיתם עד היום לא ממש הועילו לכם? אנחנו כאן כדי לספר לכם כי אפשר גם אחרת. לא בכל מכון אורתופדיה משתמשים בטכנולוגיות המתאימות לכל אחד, לא כולם יודעים לבצע את ההתאמה באופן הנכון ולעיתים החומרים אשר בהם נעשה שימוש לצורך ייצור המדרסים אינם החומרים הנכונים.

אנחנו באתלטיקס מציעים מדרס בהתאמה אישית, שילוב של כל האלמנטים החשובים בייצור מדרסים בהתאמה אישית לכף הרגל. חומרים איכותיים, ייצור מעולה, צוות מקצועי אשר יוציא תחת ידו מדרס בהתאמה אישית לכף הרגל, מדרסים בהתאמה ללקוח שיוכל להתחיל לחיות מחדש!

כי עם המדרסים של אתלטיקס מרגישים אחרת. באחריות!