מדרס אורתופדי

תוכן עניינים

לא מעט גברים ונשים משתמשים היום במדרסים אורתופדים מסיבות שונות. אנחנו יכולים לראות עלייה מסוימת בשיח בנושא זה, אם לא באחוזים ובמספרים מוחלטים, בין היתר בגלל שיותר ויותר גברים ונשים עושים פעילות ספורטיבית היום, מה שמחייב אותם להשתמש במדרס אורתופדי.

 

מדרס אורתופדי יש לו כמה מטרות, ראשית, הוא מקל על השימוש בכף הרגל במצב של הליכה וריצה, שנית הוא מאפשר לנו להימנע מפציעות וחבלות בכף הרגל, כולל יבלות, שלישית, הוא עוזר לנו לשמור על היציבות של הגב. אין פלא אם כן מדוע ספורטאים רבים, גברים ונשים, משתמשים במדרסים, כשהם מבצעים פעילות גופנית מסוגים שונים, בין אם מדובר בפעילות של ריצה, רכיבה על אופניים, משחקי כדור ועוד.

 

צריך לומר, אנחנו יכולים למצוא היום לא  רק עלייה בשיח על מדרסים, ומן הסתם גם עלייה באחוזי השימוש במדרס אורתופדי, אלא גם עלייה ניכרת בהיצע של נעלים לגברים ולנשים, ובפרט בכל מה שמתייחס לנעלי ספורט. אנחנו יכולים למצוא דגמים שונים, למשל נעלי נשים On clouds, נעלי גברים on clouds וכן סוגים אחרים. כל סוג מתאים למבנה כף הרגל וכן כל סוג מתאים לסוג ספורט אחר על פי הצרכים של הלקוח או הלקוחה.

 

מן הסתם, לכל נעל אפשר להוסיף מדרס אורתופדי בהתאם לצורך. המדרס חייב להיות מוכן, אך ורק על ידי גורם מקצועי אחרי שמבצעים בדיקה מקיפה, שכן אחרת עלולה להיות בעיה קשה לכף הרגל, כלומר הבעיה הקיימת כבר ממילא עלולה להחמיר, והיכולת לבצע פעילות ספורטיבית כזו או אחרת, עלולה להינזק. באופן טבעי יהיה נכון לבצע את הבדיקה כשחשים תחושת כאב, אך אם אפשר, נכון יותר לעשות את הבדיקה עוד קודם לכן, אפילו מיד כשמתחילים לבצע פעילות גופנית מסוימת, כך יהיה קל יותר לבצע אותה.

 

אם אתם רוצים לדעת עוד פרטים על מדרס אורתופדי במיוחד בשבילכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. אנחנו באתלטיקס ישראל, מציעים לכם כבר למעלה מארבעים שנה נעלי ספורט מסוגים שונים. אצלנו תוכלו למצוא בין היתר, גם נעלי נשים ON CLOUDS  וגם נעלי גברים on clouds.

Call Now Button