מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית

כואבות לכם הרגליים לאחר הליכה ארוכה? אתם סובלים מכאבי גב בלתי מוסברים? ייתכן ומדרס טוב יוכל לפתור את הבעיה שלכם. אז היכן תקנו מדרסים? מי יבטיח לכם כי אכן המוצר יענה על הצרכים שלכם ויפתור את הבעיה?

אנשים רבים נעזרים ומשתמשים במדרסים. אך יש אלו שמתרגלים מיד למדרס וחשים את התועלת בכל פסיעה, מנגד יש את האנשים אשר מתקשים להתרגל למדרסים. הם מכאיבים להם, פוצעים אותם ובאופן כללי ממש לא נוחים להם. מה עושה את ההבדל?

כאן חשוב לדעת כי מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית זה עניין למקצוענים. אם אתם זקוקים למדרסים, אל תרכשו סתם מדרסי מדף. ישנן רשתות גדולות אשר מציעות מדרסים אורטופדיים לפי מידות לכל דורש, עם הסברים מלומדים כי מדובר בסוג מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית לכל לקוח, אך האפקט של המדרסים הללו ממש לא כפי המצופה מהם. הם אולי קצת ישפרו את הנוחיות, אך לגמרי לא יפתרו בעיות אורתופדיות של ממש. ייצור מדרסים אורטופדיים לפי מידות וצרכים של הלקוח – אלו הם מדרסים איכותיים ויעילים ורק הם אכן יהיו נוחים, שימושיים ואפקטיביים.

מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית – רק מחומרים איכותיים

חשוב מאוד לשים לב, כאשר באים לבחור מדרסים אורטופדים בהתאמה אישית, ממה מיוצרים המדרסים הללו. החומר אשר ממנו מיוצר המדרס הינו משמעותי מאוד והוא זה שישפיע על יעילותו לאורך זמן. כמו כן, אורך החיים של המדרס מושפע באופן ישיר מהחומר אשר ממנו הוא מיוצר. למעשה אתם גם יכולים לקבל אחריות על המדרסים, במיוחד כאשר מדובר במדרסים יקרים ואיכותיים אשר היצרן עומד מאחוריהם. אז אתם לא באמת חייבים ללכת על המוצר הכי יקר, אך אל תבחרו גם את המדרס הזול ביותר, כי אם חשובה לכם האיכות ואתם רוצים ליהנות מתוצאות יעילות לאורך זמן, אתם חייבים להשקיע.

ייצור מדרסים אורטופדיים לפי מידות

אנחנו באתלטיקס מכינים מדרסים אורטופדיים לפי מידות, מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית כדי שכל לקוח יקבל את המוצר הכי מתאים לו.

מדרסים אורטופדים בהתאמה אישית – זה אתלטיקס! אתם תרגישו את ההבדל מהפסיעה הראשונה!

 

Recommended Posts