מדרס, זוהי מילה אשר לקוחה מהשורש ד.ר.ס. כי מדרס מיועד למקום הדריסה של כף הרגל. כלומר האזור שבו כף הרגל דורכת. היות וכפות הרגליים הם למעשה הבסיס של הגוף כולו, על כן ישנה משמעות רבה לדריכה היציבה ולבריאות השלד כולו. מדרסים עשויים לסייע בבעיות אורתופדיות שונות וכך להשפיע על הגוף כולו.

איך בוחרים מדרסים?

הרגליים שלנו מבססים אותנו ומייצבים את הגוף כולו על הקרקע. למעשה כאשר ישנם שינויים או ליקויים בזווית הדריכה, הרי שהדבר ישפיע במידה משמעותית על האיברים האחרים בגוף. הן על הברכיים, הן על עמוד השדרה, על הצוואר ואפילו על הראש. זה גם עשוי לגרור בעיות אורתופדיות נוספות.

יצור מדרסים – כדי לפתור את הבעיה

ייצור מדרסים ובייחוד ייצור מדרסים אורטופדיים עשויים לסייע ואף לפתור את הבעיות האורתופדיות השונות אשר נוצרות בעקבות בעיות בדריכה לא נכונה. אך זאת, רק אם נבחר באופן הנכון את המדרסים המתאימים אשר יעניקו את התמיכה הדרושה לרגל. יצור מדרסים בהתאמה אישית, בהתאם למבנה הרגל ועל פי מיקום הפעילות של כף הרגל תוך התחשבות בכאבים מהם סובל המטופל, אלה יהיו מדרסים מוצלחים. מדרסים אשר אכן יקלו מאוד על המטופל.

לפני שאתם קונים מדרסים –

המליצו לכם על מדרסים? אל תתקדמו לפני שתקראו את הדברים הבאים –

  • הגדרת הצרכים – ראשית חשוב לאבחן במדויק את הצורך במדרס ועל פי זה להתאים את המוצר ללקוח. המדרס חייב להתאים לבעיה אשר ממנה סובל המטופל.
  • החזר כספי – ייצור מדרס זה לא סיפור זול. ישנם גופים שונים כמו קופות חולים אשר מבטיחות החזר כספי על מדרסים. כדי שאכן תוכלו ליהנות מההחזר, חשוב כי תצטיידו ממכתב של רופא אורתופד לפני הקנייה.
  • בוחרים אנשי מקצוע – יצור מדרסים דורש מומחיות. אם לא תפנו אל אנשי מקצוע לצורך ייצור מדרסים אורתופדים, אל צוות מומחה אשר מיומן בתחום המדרסים, לא בטוח שהמוצר יפתור את הבעיות שלכם. במקרים רבים הוא אף עלול להחמיר את הבעיה.

אתלטיקס – הכתובת למדרס המושלם

ייצור מדרסים בהתאמה אישית, ייצור מדרס נח, ייצור מדרסים אורטופדיים שאינם פוצעים – זה רק באתלטיקס!

 

Recommended Posts