ייצור מדרסים רפואיים

תוכן עניינים

מדרסים כהכרח רפואי?

המדרסים מיסודם, אינם מיועדים רק לאנשים אשר סובלים מבעיות. בל נטעה לחשוב כי מדובר במוצר שהוא בהכרח רפואי. המדרסים מיועדים עקרונית לאנשים בריאים. כך יש לנו את השוק המציע ייצור מדרסים לספורטאים, או כאלה אשר מיועדים לאנשים אשר רוצים למנוע בעיות אורתופדיות בכף הרגל כמו גם בעיות פיזיולוגיות שונות, אך גם עבור אנשים אשר סובלים מבעיות רפואיות שונות והם מעוניינים להקל על עצמם.

ייצור מדרסים רפואיים קשורה בעיצוב מוצר ותעשייה ייחודית בפני עצמה בשונה מהמדרסים אשר מיועדים לאנשים אשר סובלים מבעיות שונות בכף הרגל וזקוקים לתמיכה, הרי כשמדובר בצורך של ייצור מדרסים רפואיים, שם המטרה שלהם חשובה ואפילו קריטית הרבה יותר. ייצור מדרסים רפואיים נועד עבור חולי סוכרת, עבור חולי פוליו ועוד.

מדרסים לכל מטרה

כאשר מדובר בילדים קטנים, הרי שהאפשרות לפנות אל חברה לצורך ייצור מדרסים רפואיים בהתאמה אישית, היא אפשרות מעולה לתקן עיוותים בטרם הם מחמירים. כך למעשה ניתן לתקן אותם לגמרי באופן ממש מושלם. גם כאשר מדובר בבעיות אורתופדיות אצל מבוגרים, ניתן להגיע לפתרון מרשים, להקל על אי הנוחות ולעיתים לתקן ממש את הבעיה.

ייצור מדרסים רפואיים לחולי סוכרת

כאשר מדובר בחולי סוכרת, אצלם מחזור הדם בכפות הרגליים לא תמיד תקין. כלי הדם עלולים להיסתם עם הזמן והחמצן אינו מגיע בצורה הטובה. כך גם לא מפונים הרעלים באופן נכון. אזי במקרה של פגיעה או פציעה ההחלמה היא איטית מאוד וזה גורר חולשה בעצמות וסיכון לשברים. בנוסף העצבים הפגועים אינם רגישים למכות או פציעות והתוצאה עלולה להיות מסוכנת ממש. ייצור מדרסים רפואיים בהתאמה אישית במקרה זה עשוי להיות הצלה של ממש. כי המדרסים יעניקו לרגל משטח רך וחלק לדריכה, יחלקו את העומס על כף הרגל, יעניקו לרגל את המרחב הבטוח והנוח, תוך מתן אפשרות להחלמה של כיבים או של פצעים פתוחים.

אתלטיקס – ייצור מדרסים בהתאמה לכל צורך

באתלטיקס מציעים ייצור מדרסים לספורטאים בהתאמה אישית, אך לא רק. ישנו גם הייצור המיועד למטרות רפואיות שונות וגם למקרים של פלטפוס או כל בעיה אורתופדית אחרת.

ייצור מדרסים לספורטאים בהתאמה אישית זה אתלטיקס.