מדרסים אורתופדיים זהו שם כללי למדרסים מסוגים שונים אשר מיוצרים מחומרים מגוונים. הם נבדלים אלו מאלו הן מבחינת אופן הייצור שלהם והן מבחינת שיטות העבודה בהם משתמש היצרן שלהם. לכל לקוח ההעדפות משלו בהתאם לצרכים המשתנים שלו. חשוב לבצע את ההתאמה הנכונה ואת הייצור המדויק, בכדי שאכן יתקבל מוצר יעיל ואפקטיבי.

אדם הזקוק למדרסים, נחשף לשוק רחב במיוחד אשר מציע אפשרויות רבות ושונות. אם הוא עדיין אינו מנוסה וזו הפעם הראשונה בה הוא יוצא לבחור מדרסים, הוא עשוי למצוא את עצמו מבולבל. איך בוחרים מדרסים? האם חייבים להתפתות ולרכוש אותם דווקא בחנות המציעה ייצור מדרסים אורתופדיים או ייצור מדרסים בהתאמה אישית? מה רע במדרסי מדף? כאן חשוב לדעת כי  ייצור מדרסים אורתופדיים הנעשה על ידי איש מקצוע, יעניק את התמיכה ברקמות הרכות, בעור, בשומן, בשרירים, בגידים וברצועות. למעשה יסייע המדרס בחלוקה נכונה של עומס הגוף על כפות הרגליים ובכך יוקל העומס עליהם. הדבר ישפיע על שיפור היציבה כמו כן על בלימת זעזועים.

ייצור מדרסים אורתופדיים – פתרון לכל הגוף

למעשה, כפות הרגליים שלנו והיציבה שלנו משפיעה מאוד על כל הגוף. כאשר היציבה היא טובה ונכונה, אין כאבי גב, אין בעיות ברגליים והגוף מתפקד היטב. בעיה הכי קטנה בכף הרגל, עשויה להשליך על כל מערכות הגוף. היא יכולה לגרום לכאבי רגליים, לכאבי גב, לכאבי צוואר, ליבלות, לנקעים ולעוד שלל בעיות. האפשרות של ייצור מדרסים אורתופדיים גם עבור נעלי עבודה לגברים, בדיוק בהתאם למבנה הרגל ובהתאם למטרות הספציפיות של המטופל, יוכל להעניק למטופל חיים חדשים באיכות אחרת. איכות טובה פי כמה וכמה.

אתלטיקס – ייצור מדרסים בהתאמה אישית לכל אחד

אנחנו באתלטיקס מתמחים בייחוד בתחום של ייצור מדרס בהתאמה אישית. מדרסים בהתאמה אישית אלו מדרסים אשר מעניקים את התמיכה המלאה והנכונה ביותר לכף הרגל מתוך בחינה מקצועית של כף הרגל, התחשבות במבנה הספציפי של הרגל כמו גם בצרכים האישיים של הלקוח. רק מדרסים כאלה יוכלו להעניק את המענה המושלם.

מדרסים בהתאמה אישית – מרגישים את ההבדל מהפסיעה הראשונה.

 

Recommended Posts